14 квітня 2023 р. Відкрита лекція доцента Вікторії Шишлюк на тему «Функціонування підприємств в умовах воєнного стану»

Запровадження 24 лютого 2022 року на території України правового режиму воєнного стану та військові дії на території нашої держави негативно впливають на функціонування та розвиток підприємств усіх галузей економіки і завдають нищівних руйнувань економіці. Водночас, робота українських підприємств під час війни є основним джерелом наповнення держбюджету та створення робочих місць. Тому для України наразі особливої актуальності набуває розробка та реалізація обґрунтованих та ефективних підходів для підтримки розвитку бізнесу з метою створення сприятливих умов для його організації та ведення.

14 квітня 2023 р. на платформі ZOOM для студентів ОНТУ, які навчаються за спеціальностями 181 Харчові технології, 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва була проведена відкрита лекція к.ю.н., доцента кафедри економічної теорії та фінансово-економічної безпеки, практикуючого адвоката на тему: «Функціонування підприємств в умовах воєнного стану».

Вікторія Шишлюк у формі діалогу розповіла про сучасний стан та потреби підприємств в умовах воєнного стану, запроваджені парламентом та урядом податкові новації для вітчизняних підприємств в умовах воєнного стану, особливості організації трудових відносин на підприємствах після початку збройної агресії рф на території України, форс-мажорні обставини на підприємствах, а також особливості перепрофілювання та релокації підприємств в умовах війни та ін.

Здобувачі ставили багато цікавих та змістовних запитань, що стосуються діяльності та розвитку бізнесу в умовах війни, дякували за цікаву та корисну інформацію, та висловили бажання щодо продовження спільної наукової роботи з даної проблематики з даної та висвітлення результатів на наукових конференціях.

2023-04-20_11-51-02 2023-04-20_12-08-05 2023-04-20_12-09-34 2023-04-20_12-08-32